دختر صدام انکار کرد / مسعود پسر عدی نیست

روژ یار: " رغد"، دختر صدام که در اردن زندگی می کند در خصوص این که برادرش عدی با یک زن ازدواج کرده و از وی پسری به نام مسعود عدی متولد شده باشد را انکار کرد .
رغد تاکید کرده است "من مسعود و مادرش را نمی‌شناسم و چیزی درباره این ازدواج که احتمالا محرمانه بوده است نشنیده‌ام."
دختر صدام که بعد از انتشار مرگ "سویم تورون" در رسانه ها، با یکی از سفیران عرب در امان پایتخت اردن گفتگو کرده است می گوید: " اکثر اموالی که صدام و خانواده‌ام جمع کرده بودند میان رهبران نظام سابق عراق و خانواده‌هایشان که از عراق گریختند تقسیم شده است و آن‌ها با اسامی جعلی این اموال را با خود برده‌اند.
وی این سخنان را درحالی بیان می کند که مسعود پسر عدی، با طرح دعوی از مراجع قانونی، سهم الارث خود را از دارایی پدربزرگش صدام مطالبه کرده است.
روزنامه های ترکیه چند روز پیش گزارشی منتشرکردند که در آن از مرگ "سویم تورون" عروس صدام و زن عدی خبر داده شده بود.
منابع خبری ترکیه اعلام کرده بودند سویم تورون درسال 1982 به عقد عدی درآمده اما تنها هشت ماه با همسرش زندگی کرده و به علت بدرفتاریها و خشونتهای "عدی "مجبور شده است پس از 8 ماه به کشورخود ترکیه فرار کند. اما در این مدت باردار شده و فرزند پسری به دنیا آورده که بدور از چشم بستگان پدریش وی را در زادگاه خود استانبول بزرگ کرده است. این پسراینک مسعود نام دارد همه چیز را فهمیده و خواستار بازگرداندن حق خود از خانواده پدریش یعنی صدام است.
منبع: کردپرس
/ 3 نظر / 48 بازدید
سید جمال طباطبایی

از نوشته هايت لذت بردم قبلا به وب شما وارد شده بودم اما تا بحال نظري نداده بودم من در وبم 3 تا پست دارم در مورد شعر و ادبيات است منتظر قدمهاي اهورايي وسبز شما هستم يا علي مدد حتما بيا ارزشش را دارد

فاطمه

[ابرو][متفکر] کی به کیه؟[اوه]

سید جمال طباطبایی ازاد

دیشب بسته ای بدستم رسید تا درش باز کردم تو اون بسته به اون بزرگی روی یک کاغذ کوچک نوشته شده بود دلم توش گذاشتم مواظب باش شکستنی است نشکنی منم مات مبهوت ماندم واین بسته..................... انگار شما هم ما را فراموش کرده اید