روژان روزنامه شد


مدیر مسئول روزنامه روژان: امیدواریم آینه ای برای بازتاب مسائل کردستان باشیم

سرویس کردستان- مدیر مسئول روزنامه روژان گفت: مجوز روزنامه روژان در استان کردستان صادر شده و تلاش خواهیم کرد با انتشار منظم این روزنامه خلاء وجود یک روزنامه در استان را پر کنیم.

XL_Atch_81_bjfztiqgmqn.jpg

سلیمان اله مرادی در گفت و گو با کرد پرس با بیان اینکه هفته نامه روژان از اوایل سال 1392 به صورت هفتگی در حال انتشار است، گفت: در این مدت به صورت منظم 175 شماره این هفته نامه منتشر شده است. با موافقت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تبدیل این هفته نامه به روزنامه تلاش خواهیم کرد این رسانه را به صورت منظم منتشر کنیم.

وی با بیان اینکه روژان تا پایان سال به صورت هفتگی منتشر خواهد شد، گفت: برنامه ریزی کرده ایم از اول سال آینده روزنامه روژان را به صورت منظم منتشر کنیم، اما براساس قانون مطبوعات 6 ماه هم فرصت خواهیم داشت و اگر برنامه ها به هر دلیلی انجام نشد 6 ماهه اول سال به صورت هفته ای دو شماره منتشر خواهد شد. اما تلاش ما این است که از اول سال به صورت منظم و روزانه آن را منتشر کنیم.

این پیشکسوت روزنامه نگاری استان با بیان اینکه در این مسیر دست یاری به سمت همه اهالی رسانه، فرهنگ، اقتصاد و فعالان مدنی دراز می کنیم، گفت: تلاش ما این است که آینه باشیم برای انعکاس درست و صحیح مسائل استان کردستان.

www.rojanpress

/ 0 نظر / 180 بازدید