چهلمین همایش سراسری معاونین پژوهشی دانشگاه‌ها در سنندج

چهلمین همایش معاونین پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری با حضور معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم و با شعار "ایده تا پدیده " از 24 الی 25 شهریور در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این همایش معاون پژوهشی و فناوری این وزارتخانه، استاندار کردستان، معاون پژوهشی و فناوری وزارت نفت، معاون برنامه‌ریزی، توسعه و فناوری وزارت صنایع و معادن و رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور سخنرانی می‌کنند.
همچنین در این نشست ضمن ارائه گزارش مدیران و مشاوران حوزه پژوهشی و فناوری وزارت علوم، شرکت‌کنندگان در خصوص بررسی راهکارهای ارتقای تعاملات دانشگاه‌ها و پارک‌های علم وفناوری، تعمیق ارتباط دانشگاه و جامعه و تبدیل ایده به پدیده، تجربه موفق پارک‌های علم و فناوری در جهان، مسئولیتهای معاونت پژوهشی و فناوری در هدایت، حمایت و نظارت بر پایان نامه‌های دانشجویی، تعیین و اجرای اولویت‌های پژوهشی، اجرای طرح پژوهانه دکتری هم‌اندیشی وتبادل نظر می‌کنند.
رونمایی از برنامه کتابخانه دیجیتالی دانشگاهی و نیز، معرفی سامانه جامع ارزیابی مؤسسات پژوهشی از دیگر برنامه‌های چهلمین همایش معاونین پژوهشی و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری دردانشگاه کردستان است.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی سیستم مدیریت نشریات، تجمیع نشریات، آشنایی با پدافند غیر عامل و لایحه حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان از برنامه های جنبی این همایش است.

/ 0 نظر / 27 بازدید