بازگشت ملامحمد به پرسپولیس

  هوار ملامحمد به تهران بازگشت و امروز (پنج‌شنبه) به همراه مدیر برنامه‌هایش در نشست کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس شرکت کرد.
 گزارش مهر در این جلسه که عباس علیپور، مدیر روابط عمومی و دبیر کمیته انضباطی، محمد رسایی مدیر اجرایی و دکتر مصطفی شکری معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس حضور داشتند، در خصوص دلایل غیبت هوار و دیگر مسایل به وجود آمده صحبت شد، هوار ملامحمد نیز توضیحات خود را در خصوص این موارد ارائه کرد.
با مطرح شدن توضیحات هوار، مقرر شد دوشنبه هفته آینده، جلسه کمیته انضباطی باشگاه تشکیل شود و در خصوص این بازیکن تصمیم گیری صورت گیرد.
تا تشکیل جلسه کمیته انضباطی باشگاه، هوار در تمرینات پرسپولیس حضور خواهد یافت.
این هافبک کرد عراقی در فاصله تعطیلات نیم فصل بیش از 2 هفته در تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس شرکت نکرد و به خاطر همین غیبت غیرموجه از سوی کمیته انضباطی باشگاه با کسر درصد از رقم قراردادش جریمه شد. هوار ملامحمد به دنبال این جریمه از حضور در تمرینات پرسپولیس خودداری کرد و به کشور بازگشت.
او بعد از دوهفته غیبت در تمرینات پرسپولیس به تهران بازگشته است تا برای همراهی سرخپوشان در ادامه مسابقات لیگ برتر مهیا شود. باید دید کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس برای هوار چه جریمه‌ای در نظر می گیرد و واکنش این بازیکن عراقی به رای صادره چه خواهد بود.

/ 0 نظر / 8 بازدید