عبداله عزیزی: هیچ ابلاغی به دست من نرسیده است

رئیس سابق هیات کشتی کردستان گفت: مدیرکل ورزش کردستان چند روز پیش، در حضور چند تن از معاونانش اعلام کرد به شدت مخالف ایجاد تغییر در هیات کشتی استان است.

عبداله عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از نامه دوباره‌ای که در مورد تعیین تکلیف هیات کشتی استان به اداره کل ورزش استان ارسال شد شفیعی در سازمان تربیت‌بدنی حضور پیدا کرد و بعدا در حضور چند تن از جمله معاونانش اعلام کرد با تغییر رئیس هیات کشتی استان مخالفت کرده است. او اعلام کرد در جلسه با سازمان گفته که با تغییر آرامش از کشتی کردستان گرفته می‌شود.
وی در توضیح اتفاق صورت گرفته خاطرنشان کرد: من نه با اداره کل تربیت‌بدنی و نه با جامعه ورزش هیچ مشکلی نداشتم. بحث این است که محمدرضا یزدانی‌خرم از بی‌اطلاعی رئیس سازمان تربیت‌بدنی استفاده کرد و بار دیگر نامه‌ای که یک سال پیش ارسال کرده و جوابش را نیز گرفته بود، به اجرا گذاشت. در نامه‌ای که روز هشتم شهریور ۸۷ تنظیم شده بود یزدانی‌خرم خواستار تغییر در هیات کشتی کردستان شده بود که روز ۱۲ آبان ماه همان سال،‌ اداره کل تربیت‌بدنی استان مخالفت خود با این امر را طی نامه‌ای اطلاع داد.
عزیزی افزود: بعدا دوباره اعلام شد چون جوابی به نامه اولیه داده نشده است سازمان توسط محمدحسین عالمی موضوع را پیگیری کرد و حالا سرپرست هیات انتخاب شده است. در این خصوص تاکنون هیچ ابلاغی به دست من نرسیده،‌ اشکال کار این است که آنها می‌توانند نامه برکناری مرا بنویسند؛ ‌اما طبق اساسنامه اختیار تغییر با استان‌هاست. همچنین در این مورد باید مجمع تصمیم‌گیری می‌کرد. یزدانی‌خرم نمی‌توانست سرپرست معرفی کند.
رئیس سابق هیات کشتی کردستان تاکید کرد: این از نظر شورای اداری و دیوان عدالت اداری تخلف است و فکر می‌کنم اینها نسبت به حقوق‌شان آشنا نیستند. برای ورزش ایران و کردستان متاسفم که برای کنار گذاشتن یکی، از این ترفندها استفاده می‌شود. ما چکیده این ورزش هستیم و از این حوزه جداشدنی نیستیم.
قهرمان سابق کشتی این استان گفت: این اتفاق را به فال نیک می‌گیرم. به استثنای 20 ماه در زمان مدیریت هاشمی‌نسب، در ۱۰ سال اخیر مسئولیت هیات استان را به عهده داشته و همه هدفم خدمت به کشتی بوده است.

/ 0 نظر / 12 بازدید