عملکرد تیم ملی فوتبال ایران رضایت بخش نبود

عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: هر چند دیدار تیم های ملی فوتبال قطر و ایران رسمی نبود، اما ملی پوشان کشورمان در بازی شب گذشته عملکرد رضایت بخشی نداشتند.بیژن ذوالفقار نسب در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: متاسفانه موفق نشدم بازی ایران و قطر را به طور کامل مشاهده کنم اما، طبق شنیده ها تیم ایران در دو سوم زمان بازی کیفیت خوبی نداشت و علاوه بر کیفیت بد بازی، نتیجه را هم واگذار کرده است. تمام این موارد نشان از عملکرد ضعیف تیم ملی دارد.
وی ادامه داد: بازیکنان دعوت شده به تیم ملی برای تورنمنت قطر تا حدودی با یکدیگر ناهماهنگ هستند. البته این موضوع به دگرگونی نسل فوتبال ایران نیز ارتباط دارد تا بازیکنان جدید نیز فرصت حضور در میادین را به دست آورند.
عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال با خودداری از صحبت بیشتر در خصوص تیم ملی با اشاره به جلسات اعضای کمیته فنی تاکید کرد: دستور جلسات کمیته فنی از قبل مشخص است و اینکه ما در جلسه بعدی بتوانیم در خصوص تیم بزرگسالان و عملکردش در قطر صحبت کنیم یا خیر هنوز مشخص نیست.
ذوالفقار نسب در قسمت دیگری از سخنانش در خصوص انتخاب علی دایی به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس تصریح کرد: این انتخاب را می توان به فال نیک گرفت. از یک سو دایی از مربیانی است که بعد از دوران بازیگری این حرفه را انتخاب کرده و از سوی دیگر در شرایط فعلی بهترین گزینه برای تیم پرسپولیس به حساب می آید.
وی با تاکید بر اینکه از موفقیت دایی خوشحال می شود، خاطرنشان ساخت: پرسپولیس در وضعیت کنونی نیازمند دگرگونی بود که با وجود پتانسیل بالای مادی و معنوی این باشگاه و حضور هواداران بی شمار تصور می کنم دایی از عهده این کار برآید. ذوالفقار نسب در پایان درباره احتمال ایجاد حاشیه به خاطر رفتار خاص علی دایی اظهار داشت: دایی برای کار روش خاص خود را دارد با این حال به نظرم وی باید در رفتارش کمی بازنگری کند تا با تمرکز بیشتری به کارش ادامه دهد.
/ 0 نظر / 10 بازدید