انتشار هفته نامه رۆژان

تیتر اول این شماره رۆژان" انفعال نمایندگان مجلس و ادامه توسعه نیافتگی در کردستان" است.

"ئه کته رانی عێراقێ نۆێ و ستراتژییه تی ئێران" ، " پیام عنایتی و شروعی لذت بخش با هه نار" ، "اسلام دین شمشیر یا قلم"، "پیشنهاد تشکیل کارگروه آموزش زبان اقوام در مدارس" ، " مجوزکیلویی چند؟" ، گفتگو با" دکتر قطب الدین صادقی" و "بهزاد تارا" دو هنرمند کردستانی و" کشتی به گل نشسته ورزش در کردستان" دیگر عناوین مهم این شماره را تشکیل می دهند.

سلیمان الله مرادی صاحب امتیاز رۆژان در یادداشتی با اشاره به بحران مالی حاکم بر فضای نشریات محلی می نویسد:" تا زمانی که نشریات ما از استقلال مالی و دست اندرکاران آن( خبرنگاران) از عزت نفس بالا برخوردار نباشند نمی توان ازآنها انتظار این را داشت که زبان گویای مردم باشند".

در این یادداشت آمده است:" وجود نشریه ای مستقل با رویکردی انتقادی بدور از جنجالهای مرسوم سیاسی و صرفأ با تکیه براصول کارحرفه ای، ضرورتی است که « رۆژان » بنا به اقتضای آن پا به عرصه فعالیت گذاشته و امیدوار است بتواند با بهره گیری از خرد جمعی پل ارتباطی قابل اعتمادی بین مردم و مسئولان باشد.

نویسنده یادداشت اظهار عقیده کرده که انتقاد نه عاملی برای عقده گشایی و هتک حیثیت دیگران بلکه رسالتی برگرفته از ماهیت کاری مطبوعات برای اصلاح امور است که باید کارکردی عمومی داشته و از هر گونه شائبه شخصی و منافع جناحی به دور باشد.

روژیار بازگشت دوباره" روژان" به جمع نشریات استان کردستان را تبریک می گوید و برای دست اندرکاران آن آرزوی موفقیت دارد.

/ 1 نظر / 22 بازدید
رد شارژ

سیستم همکاری در فروش شارژ سیستم نوین کسب درامد از فروش کارت شارژ اختصاص یک فروشگاه رایگان به فروشندگان تخصیص 50 درصدی سود برای فروش هر کارت شارژ قالب های متنوع فروشگاهی سیستم مدیریت بر کارت شارژ ها تیم پشتیبانی 24 ساعته اتصال دامنه اختصاصی به فروشگاه درخواست سود به دو صورت کارت شارژ و پرداخت نقدی در حداکثر 24 ساعت امکان دریافت سود با رسیدن به مبلغ 1000 تومان شما هم فرصت داشتن یک فروشگاه کارت شارژ را به صورت رایگان دارید هم اکنون ثبت نام کنید. http://www.redcharge.tk/a/r/8438