بهروز باوفا رئیس هئیت دوچرخه سواری کردستان شد

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از ظهر یکشنبه در مجمع انتخابات هئیت ورزش دوچرخه سواری استان کردستان "بهروز باوفا" با کسب 11 رای از 14 رای ماخوذه به عنوان رئیس هئیت دوچرخه سواری استان برای چهار سال آینده انتخاب شد.

رئیس جدید هئیت دوچرخه سواری استان کردستان در این مراسم به بیان برنامه های چهار سال پیش رو پرداخت و گفت: احیای ورزش دوچرخه سواری و گسترش فرهنگ استفاده از دوچرخه، تشویق نسل جوان و آگاه سازی مردم به حفظ تندرستی، آماده سازی لازم برای حضور در مسابقات کشوری، استعداد یابی ورزشکاران در تمامی شهرستان ها، ایجاد زمینه لازم جهت ارتقاء رفاه ورزشکاران در راستای بیمه خدمات درمانی و جذب حداکثری اسپانسرها برای حمایت از این ورزش از جمله مهمترین برنامه هاست.

بهروز باوفا در ادامه خواستار حمایت های مالی فدراسیون از هئیت دوچرخه سواری استان کردستان شد و افزود: انتظار می رود با حمایت های بیشتر مسئولان در آینده نزدیک شاهد پیشرفت این ورزش در عرصه های ملی و فرا ملی باشیم و بتوانیم به بهترین شکل ممکن از ظرفیت های این رشته ورزشی در استان کردستان استفاده کنیم.

وی گفت: استان کردستان با توجه به پتانسیل بالا و شرایط اقلیمی مناسب و داشتن ورزشکاران توانمند می تواند در آینده نزدیک در مسابقات کشوری و جهانی افتخارآفرینی کند و باید با تقویت زیرساخت ها و همچنین خرید تجهیزات مناسب به این جایگاه دست یافت.

/ 0 نظر / 31 بازدید