کاراته کاهای استان کردستان چهار مدال از المپیاد ایرانیان کسب کردند

تیم های کاراته پسران و دختران استان کردستان موفق شدند در مسابقات المپیاد ایرانیان که در شهر اصفهان جریان داشت چهار مدال ارزشمند را از آن خود کنند.

به گزارش ایرنا،در مسابقات پسران که با حضور کاراته کاهای 31 استان کشورمان در شهر اصفهان برگزار شد استان جوانان کردستان موفق به کسب سه مدال شدند.
در پایان این رقابت ها، حامد ریاضی در کومیته (مبارزه) انفرادی وزن 70+ کیلوگرم به مدال طلا رسید و آقایان سهند نقشینی (وزن76-) و فریاد غلامی (وزن68-) به مدال برنز این دوره از مسابقات رسیدند.
گفتنی است که دیروز یکشنبه در مسابقات کاراته المپیاد ایرانیان در بخش دختران نیز که در سالن 17 شهریور اصفهان جریان داشت، استان کردستان با 5 نماینده شرکت کرده بود که ماحصل تلاش ورزشکاران این استان یک مدال بود.
تیم پنج نفره بانوان کاراته کای کردستانی در مسابقات ورزشی المپیاد ایرانیان موفق به کسب یک مدال نقره شدند.
به گزارش خبرنگار ایرنا،در این رقابت ها که از روز 11 بهمن ماه با حضور ورزشکاران 30 استان پیگیری می شد ، " بهنوش نجفی " از کردستان در بخش کومیته (مبارزه) انفرادی در وزن 54+ کیلوگرم توانست مدال نقره بگیرد.
بدون احتساب این مدال ، استان کردستان در رده بیست و هفتم استان های کشور قرار دارد.
تیم بانوان کاراته استان کردستان امروز مورد استقبال معاونت بانوان اداره کل تربیت بدنی استان کردستان و مسوولان هیات کاراته کردستان قرار گرفت .

/ 1 نظر / 8 بازدید
هوشیارشریعتی

سلام. دست شما درد نکنه . خیلی خوبه که اخبار مهم کردستان رو یکجاجمع می کنید . موفق باشید .