رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

محمدرضا رحیمی که در مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا حضور یافته بود، با اشاره به این که دو میدانی ورزش اصلی، اساسی و مادر است، اظهار داشت: آینده ورزش در دولت دهم را بسیار شکوفاتر و بهتر از گذشته می دانم.


به گزارش ایرنا، محمدرضا رحیمی که در مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا حضور یافته بود، در جمع خبرنگاران با اشاره به این که دو میدانی ورزش اصلی، اساسی و مادر است، اظهار داشت: آینده ورزش در دولت دهم را بسیار شکوفاتر و بهتر از گذشته می دانم.
معاون اول رییس جمهوری ابراز امیدواری کرد: در همه رشته ها و در تمام سطوح شاهد برتری و رونق بیشتری باشیم.
رحیمی که از سال 69 تا 72 رییس فدراسیون دومیدانی بوده است، افزود: امروز، یکی از بهترین روزهایم است که توفیق یافتم در جمع مربیان، ورزشکاران و مسولان دومیدانی حضور یابم.
وی با اشاره به اینکه دومیدانی اساسی ترین ورزش ماست، اظهار داشت: همه باید به این ورزش توجه کنیم و تا دومیدانی رشد نیابد، رشد در رشته های دیگر امکان پذیر نیست.
وی تاکید کرد: باید به دومیدانی بسیار توجه شود چرا که در آن زمان شاهد رونق ورزش در داخل و همچنین مجامع بین المللی خواهیم شد.
معاون اول رییس جمهوری در پاسخ به سوالی مبنی بر این که وضعیت ورزش در شرایط کنونی را چطور ارزیابی می کنید، گفت: شرایط کنونی ورزش بسیار مناسب است. امیدوارم با برنامه ها و اختصاص بودجه های مناسب، بتوانیم ورزش را بهتر از گذشته شکوفا کنیم.
رحیمی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه آیا خودش نیز ورزش می کند، اظهار داشت: اگر فرصت کنم ورزش می کنم. قبل از تصدی معاونت ریاست جمهوری، هفته ای یکی دو بار کوه می رفتم که متاسفانه به علت کثرت کار، دیگر فرصت کوهنوردی ندارم و باید فکری کنم، چون اگر ورزش کنیم کارایی مان بیشتر می شود.

روژیار - ٩:٢٢ ‎ق.ظ شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo