رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

عبدالله عزیزیدر نامه مسئول ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی دکتر احمدی‌نژاد در شهرستان سنندج خطاب به سعیدلو آمده است بدینوسیله مراتب ناخرسندی و نارضایتی خود را از اقدام ناپسند دستگاه ورزش کشور در برکناری عبدالله عزیزی چهره خدوم ورزش کردستان از سمت رئیس هیئت کشتی کردستان ابراز می‌داریم...


در پی برکناری عبدالله عزیزی از ریاست هیئت کشتی کردستان ستاد هماهنگی حمایت‌های مردمی دکتر احمدی‌نژاد در شهرستان سنندج در واکنش به این اقدام دستگاه تربیت بدنی اعلام کرد جای «عزیزی» را حامیان کروبی‌ها و موسوی‌ها گرفته‌اند.

خبرگزاری فارس گزارش داده که مراتب اعتراض هواداران احمدی نژاد در سنندج در نامه عرفان خادم  خطاب به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی منعکس شده است.

در این گزارش تصریح شده که برکناری عبدالله عزیزی رئیس هیئت کشتی کردستان بازتاب نامناسبی داشته چون جای آن را افرادی گرفته‌اند که در ستادهای کروبی‌ و موسوی‌ نقش‌آفرینی می‌کردند.

در نامه خادم آمده است بدینوسیله مراتب ناخرسندی و نارضایتی خود را از اقدام ناپسند دستگاه ورزش کشور در برکناری عبدالله عزیزی چهره خدوم ورزش کردستان، خیر مدرسه‌ساز و از حامیان اصلی دکتر محمود احمدی‌نژاد در سنندج از سمت رئیس هیئت کشتی کردستان ابراز می‌داریم.
جناب آقای سعیدلو، عبدالله عزیزی از شخصیت‌هایی بود که در جریان انتخابات ریاست جمهوری زحمات بسیاری را متحمل نمود و حقش نبود که به جای تقدیر و تشکر و گرفتن لوح تقدیر، حکم برکناری به دستش دهند.
بدون شک این حرکت عجولانه که به هر دلیل و توجیه فکری از طریق فرد یا نهادی انجام گرفته، بازتاب نامناسبی در سطح استان کردستان داشته و این شبهه را به وجود آورده است که حذف نیروهای منتسب به جناح حاکم تداوم خواهد داشت.
انشاالله ترتیبی خواهید فرمود تا موضوع مورد بررسی قرار گیرد تا دیگر شاهد نباشیم آنانی که شبانه‌روز برای موفقیت احمدی‌نژاد تلاش کردند از میدان خارج شوند و جای آنان را افرادی بگیرند که در ستادهای کروبی‌ها و موسوی‌ها نقش‌آفرینی کردند.
علی‌ایحال بعد از نتایج دور از انتظار کشتی در المپیک و برخی میادین جهانی، انتقاداتی از یزدانی خرم شد که به طور قطع و یقین از سر دلسوزی و عشق به ایران و ورزش اول کشور انجام شد اما این دلیل نمی‌شود که رئیس فدراسیون کشتی از کانال برخی مدیران زیرمجموعه سازمان تربیت بدنی با منتقدان تسویه حساب شخصی کند آن هم با فردی که حتی در کار ورزش پرتوان و کاربلد است و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بارها در میادین مختلف جهانی و آسیایی بالای سر برده است.
در پایان از آن مقام محترم تقاضا دارد در این مسئله اعمال نظر فرموده و دستور فرمایید در طرح دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و شخص آقای یزدانی خرم تجدید‌نظر شود و با این کار ثابت کنیم نیروهای کارآمد و عاشق ایران و حامی احمدی‌نژاد را نباید به دلیل انتقاد از عملکرد یک فرد از صحنه خارج کرد.


روژیار - ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ سه‌شنبه ۳ آذر ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo