رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سیوان کویک را به علت حمله داور ، علاوه بر پرداخت جریمه نقدی سه میلیون ریال تا اطلاع ثانوی از حضور در مسابقات محروم کرد.


مسوول روابط عمومی هیات فوتبال استان کردستان به خبرنگار ایرنا گفت:سیوان کویک و محمد محمدی دو بازیکن تیم پیروزی کامیاران در دیدار با تیم بهزیستی به دلیل برخورد غیر اخلاقی و ضرب و شتم داور با رای کمیته انضباطی محکوم شدند.
جمال زند سلیمی گفت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کویک را به علت حمله داور ، علاوه بر پرداخت جریمه نقدی سه میلیون ریال تا اطلاع ثانوی از حضور در مسابقات محروم کرد.
دیدار تیم‌های پیروزی کامیاران و بهزیستی همدان که در ورزشگاه آزادی شهر کامیاران جریان داشت تا دقیقه ‪ ۷۰‬با نتیجه یک بر صفر به نفع تیم میهمان بود و پس از آن که داور نقطه پنالتی را به سود تیم بهزیستی نشان داد، برخورد فیزیکی بازیکن یادشده با داور شکل گرفت که در نتیجه این بازی نیمه تمام ماند و نتیجه آن نیز به تعلیق در آمد.
زندسلیمی به ایرنا گفت: بنا به رای کمیته انضباطی بازی دو تیم دیگر تجدید نخواهد شد و سه امتیاز آن به تیم بهزیستی همدان واگذار شده است.
وی همچنین به جریمه نقدی محمد محمدی دیگر بازیکن تیم پیروزی که در آن دیدار به داور توهین کرده بود اشاره کرد و گفت: این بازیکن نیز به پرداخت چهار میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.
وی افزود:تیم پیروزی کامیاران نیز در پی اقدام این دو بازیکن محکوم به پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی و برگزاری یک بازی بدون تماشاگر در خانه شده است.
مسوول روابط عمومی هیات فوتبال کردستان هرگونه اقدام غیر اخلاقی و همراه با خشونت را در میادین بازی از سوی هر کس محکوم کرد و گفت: بازیکنان در داخل زمین باید به رای داور تمکین و اخلاق را رعایت کنند.
وی ورزش فوتبال را از ورزش‌های پرطرفدار دانست و افزود: بازیکنان فوتبال باید منشا اخلاق و الگو خوبی برای نسل جوان باشند و از اعمال غیر اخلاقی خودداری کنند.
زندسلیمی در مورد وضعیت تیم پیروزی کامیاران در جدول مسابقات لیگ گفت:این تیم اکنون با ‪ ۱۶‬امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده ششم جدول قرار دارد.


روژیار - ۸:٠۳ ‎ق.ظ یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo