رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

نقاشی میلاد احمدی ۱۱ ساله از مرکز فرهنگی هنری قروه به عنوان اثر برتر انتخاب شد که برای شرکت در دهمین مسابقه نقاشی بین‌المللی .JQA ژاپن معرفی شد.


مدیر کانون پرورش فکری کودکان کردستان از حضور کودکان کردستانی در دهمین مسابقه نقاشی بین‌المللی JQA ژاپن خبر داد.

عباس حسین‌پناهی به خبرنگار فارس گفته است نقاشی میلاد احمدی ۱۱ ساله از مرکز فرهنگی هنری قروه به عنوان اثر برتر انتخاب شد که برای شرکت در دهمین مسابقه نقاشی بین‌المللی .JQA ژاپن معرفی شد.
به گفته وی کودکان و نوجوانان مراکز قروه، شماره یک سقز، شماره ۲ سقز، کامیاران، دیواندره و سریش‌آباد نقاشی خود را با تکنیک و شیوه نقاشی آزاد برای شرکت به این جشنواره ارسال کرده بودند.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان گفت: این مسابقه با موضوع حفظ زیبایی‌های زمین برای نسل آینده در گروه سنی ۷ الی ۱۵ساله برگزار شد.
حسین‌پناهی همچنین گفت: کودکان کامیاران با کشیدن نقاشی با موضوع دنیای زیبا با هوای پاک روز هوای پاک را جشن گرفتند و به طور نمادین در فضای بیرون مرکز با در دست داشتن بادکنک‌های با شعارهای در این باره این روز را گرامی داشتند و در پایان بادکنک‌ها را در آسمان بارانی این شهر رها کردند.
وی همچنین از حضور یک فیلم در جشنواره کودکان خبر داد و افزود: فیلم دیدار به کارگردانی سیروان قلعه‌شاخانی از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز کامیاران برای شرکت در پنجمین جشنواره فیلم کودکان برای کودکان قاصدک به مرکز تهران ارسال شد.
به گفته حسین‌پناهی مراسم گشایش پنجمین جشنواره فیلم کودکان برای کودکان قاصدک 27 بهمن در تهران برگزار می‌‌شود.
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کردستان همچنین گفت: نخستین سوگواره عاشورای حسینی با حضور اعضای مرکز فرهنگی هنری بیجار برگزار می‌شود که اعضای مرکز بیجار در این روز با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی به سوگواری می‌پردازند.
حسین‌پناهی افزود: مرکز فرهنگی هنری شماره دو سقز گفتمان دینی با عنوان بحران هویت دینی نوجوانان و جوانان را با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از اعضا و دانش‌آموز سقزی را برگزار می‌کند.


روژیار - ٧:۳٥ ‎ب.ظ چهارشنبه ٧ بهمن ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo