رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

این کارخانه با اعتباری بالغ بریک هزار میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است و با بهره برداری از این واحد تولیدی زمینه اشتغالزایی برای بیش از چهار هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم خواهد شد.


فرماندار بوکان گفت:فاز نخست پروژه کارخانه سیمان سردار بوکان با ظرفیت تولیدی بیش ازدو هزار تن در دهه فجرامسال به بهر برداری می رسد.

حسن عباسی در گفت وگو با خبرنگار ایرناافزود:این کارخانه با اعتباری بالغ بریک هزار میلیارد ریال آماده بهره برداری شده است.
وی گفت:با بهره برداری از این واحد تولیدی زمینه اشتغالزایی برای بیش از چهار هزار نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم فراهم خواهد شد.
به گفته وی،‌ این واحد تولیدی در زمینی به مساحت23هکتار وبا زیر بنای شش هزار متر مربع در محور بوکان به میاندوآب در حال احداث است.
وی در خصوص تاثیر این پروژه در منطقه گفت:با بهره برداری از این پروژه علاوه بر اشتغالزایی باعث رشد، توسعه، عمران و آبادانی در منطقه شده و سیمان مورد نیاز منطقه را نیز تامین خواهد کرد.
فرماندار بوکان  گفت:در این کارخانه علاوه برتامین سیمان منطقه آن رابه کشور همسایه عراق صادر می شود که باعث سود آوری ارزی نیز می شود.
عباسی، با بیان طرحهای قابل افتتاح در ایام دهه فجر در بوکان اظهار داشت:پروژه فاز دوم ساختمان دانشگاه پیام نور بوکان با اعتباری بیش از 4هزار میلیون ریال و آسفالت راه های روستایی و تامین آب شرب روستاهای تابعه را از دیگر پروژه های آماده افتتاح است.
عملیات اجرایی کارخانه سیمان سردار بوکان در سال 83 آغاز شده است.


روژیار - ۱٢:٠٥ ‎ب.ظ دوشنبه ٢۸ دی ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo