رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

هوار که به دلیل  بیش از بیست روز غیبت، عدم حضور در دو مسابقه رسمی برابر پاس همدان و صبای قم، خروج بدون اجازه از کشور و انجام مصاحبه های خلاف شئون حرفه ای علیه کلیه ارکان باشگاه به کسر 25 درصد از کل مبلغ قراردادش محکوم شده است امروز (سه شنبه) در نامه ای به حبیب کاشانی خواستار تجدید نظر در این حکم شد.


هوار ملا محمد در نامه ای به سرپرست باشگاه پرسپولیس درخواست کرد شورای استیناف در حکم صادره از سوی کمیته انضباطی باشگاه، تجدید نظر کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هوار که به دلیل  بیش از بیست روز غیبت، عدم حضور در دو مسابقه رسمی برابر پاس همدان و صبای قم، خروج بدون اجازه از کشور و انجام مصاحبه های خلاف شئون حرفه ای علیه کلیه ارکان باشگاه به کسر 25 درصد از کل مبلغ قراردادش محکوم شده است امروز (سه شنبه) در نامه ای به حبیب کاشانی خواستار تجدید نظر در این حکم شد.

پیش از این نیز هوار ملا محمد به دلیل 20 روز غیبت و یک جلسه عدم همراهی تیم در برابر سپاهان اصفهان به کسر 15 درصد مبلغ کل قراردادش محکوم شده بود  که با درخواست تجدید نظرخواهی وی و با حکم شورای استیناف باشگاه، این جزیمه به 10 درصد کاهش یافته بود.


روژیار - ۱٢:٤٤ ‎ب.ظ چهارشنبه ٢۳ دی ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo