رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی
دکتر خالد توکلی: ایشان در آخر جلسه بر نکته ای تأکید کرد که جالب بود و آن اینکه تلاش فعالان سیاسی باید معطوف به کاهش هزینه ی فعالیت سیاسی در کل و به ویژه برای مردم باشد. شاید در چنین شرایطی نخبگان ناگزیر از پرداخت هزینه باشند اما از گسترش آن به جامعه و مردم بایستی اجتناب کرد.

جمعه گذشته جمعی از همفکران عبدالله رمضان زاده از استان کردستان رنج سفر را بر خود هموار کرده در تهران با ایشان ملاقات کردند.
 شار نیوز با اشاره به اینکه گروهی از سرشناس ترین فعالین سیاسی کردستان به همراه اعضای ارشد احزاب اصلاح طلب استان در قالب کاروانی به تهران رفته و با رمضان زاده دیدار کردند گزارش کرده که در این دیدار نمایندگانی از هرکدام از شهرهای استان به سخنرانی پرداختند  که در آن ضمن ابراز خوشحالی از آزادی وی، به تحلیل آخرین رویدادهای سیاسی کشور پرداختند.
دکتر رمضان زاده نیز در سخنان خود ضمن اشاره به وضعیت خود در زندان حوادث بعد از انتخابات، به ابراز نظر پیرامون اوضاع سیاسی،اجتماعی کشور پرداخت.
خبرنگار شارنیوزگزارش می دهد، علی رغم کاهش وزن دکتر رمضان زاده، روحیه ایشان همچون گذشته،خوب،گزارش شده است.
بنابر این گزارش حسین فیروزی- فرماندار سابق سقز- به نمایندگی از فعالین این شهر و به عنوان سرپرست کاروان به سخنرانی پرداختند.

لازم به ذکر است دکتر عبدالله رمضان زاده بعد از انتخابات دور دهم ریاست جمهوری دستگیر و بعد از بیش از شش ماه بازداشت با قرار وثیقه ۸۰۰ میلیون تومانی به مدت دو هفته به مرخصی آمد. وی به ۶ سال زندان تعزیری محکوم شده است.

خالد توکلی نیز در وبلاگ خود نوشته است: به اتفاق جمع کثیری از دوستان به دیدار دکتر رمضان زاده رفتیم. خوشبختانه روحیه ی قوی و مصممی داشت. از اینکه لبخند همیشگی را بر لب داشت خوشحال شدیم. بسیاری از دوستان به هنگام صحبت کردن نمی توانستند بغضی را که در گلو داشتند فرو بخورند و گاهی اشکها سرازیر می شد. ایشان در آخر جلسه بر نکته ای تأکید کرد که جالب بود و آن اینکه تلاش فعالان سیاسی باید معطوف به کاهش هزینه ی فعالیت سیاسی در کل و به ویژه برای مردم باشد. شاید در چنین شرایطی نخبگان ناگزیر از پرداخت هزینه باشند اما از گسترش آن به جامعه و مردم بایستی اجتناب کرد.

روژیار - ۱:٤٥ ‎ق.ظ دوشنبه ٧ دی ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo