رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

پایگاه اطلاع رسانی "کردستان امروز"که بیشتر از دیدگاههای اصلاح طلبان حمایت می کند با اعلام خبر قطعی شدن ابقای اسماعیل نجار استاندار فعلی کردستان به نقل از یک منبع آگاه از موج تغییرات گسترده اما آرام مدیران استان خبر داد و نوشته است این تغییرات ممکن است از سازمان ها و نهادهایی مانند ارشاداسلامی، حج و اوقاف، اموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع و تا معاونت های  استاندار را هم در بر بگیرد.


عین خبر کردستان امروز چنین است:

ابقای استاندار کردستان در هفته جاری رسما اعلام می شود.

به نظر می رسد اکنون که ابقای استاندار کردستان حتمی شده است، موج تغییرات مدیران استان نیز به ارامی شکل گیرد.

یک منبع آگاه در استانداری کردستان از اعلام ابقای اسماعیل نجار استاندار کردستان توسط وزیر کشور در هفته جاری خبر داد.

وی که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار کردستان امروز گفت: دولت با هدف پایان دادن به بحث تغییر و تحولات در سطح استانداران، اسامی استانداران برخی از استان ها از جمله استان کردستان که ابقای آنها حتمی است را ظرف هفته جاری اعلام می کند.با روی کار امدن دولت دهم در استان کردستان تغییرات چندانی در سطح مدیران استان روی نداده است و شاید مهمترین دلیل ان ، نامشخص بودن وضعیت تغییر یا ابقایاستاندار کردستان است.

به نظر می رسد اکنون که ابقای استاندار کردستان حتمی شده است، موج تغییرات مدیران استان نیز به ارامی شکل گیرد.

برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و حتی برخی از وزرا نیز خواستار تغییر برخی از مدیران کل و مدیران میانی استان هستند.

گفته می شود این تغییرات ممکن است از سازمان ها و نهادهایی مانند ارشاداسلامی، حج و اوقاف، اموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع و تا معاونت های  استاندار را هم در بر بگیرد.


روژیار - ٧:٢۸ ‎ب.ظ شنبه ٢۸ آذر ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo