رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

عباس علیپور مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس:هوار ملا محمد اعلام کرد چون بازیکن حرفه‌ای است و ایران را دوست دارد به نظر باشگاه احترام می‌گذارد اما برای اینکه مقداری از جریمه‌اش کم شود به کمیته استیناف باشگاه اعتراض خود را اعلام می‌کند که ما جلودار آن نشدیم و حق طبیعی ملا محمد است که بتواند به کمیته استیناف اعتراض کند...


هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در نامه‌ای به کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس به رأی کمیته انضباطی اعتراض کرد.
به گزارش فارس؛ هوار ملا محمد که به دلیل 12 روز تاخیر در تمرینات پرسپولیس 15 درصد از قراردادش با رأی کمیته انضباطی کسر شده بود در نامه‌ای به کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس درخواست کرد در این رأی تخفیفی به او داده شود.
عباس علیپور مدیر روابط‌عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن تایید خبر فوق گفت: پس از مصاحبه‌ هوار ملا محمد مبنی بر اینکه "اگر جریمه 15 درصدی من کم نشود پرسپولیس را ترک می‌کنم " جلسه‌ای را با این بازیکن عراقی برگزار کردیم که وی این مصاحبه خود را کاملا تکذیب کرد.
وی افزود: هوار ملا محمد اعلام کرد چون بازیکن حرفه‌ای است و ایران را دوست دارد به نظر باشگاه احترام می‌گذارد اما برای اینکه مقداری از جریمه‌اش کم شود به کمیته استیناف باشگاه اعتراض خود را اعلام می‌کند که ما جلودار آن نشدیم و حق طبیعی ملا محمد است که بتواند به کمیته استیناف اعتراض کند.
وی خاطرنشان کرد: ریاست کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس با حبیب کاشانی است و تا انتهای هفته این جلسه تشکیل می‌شود تا درباره جریمه هوارملا محمد تصمیم گرفته شود.


روژیار - ٩:۳٢ ‎ب.ظ یکشنبه ٢٢ آذر ۱۳۸۸
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo