رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

در این مسابقات شهر های سقز، مریوان، دهگلان، دیواندره و سنندج در دو بخش کاتای انفرادی و تیمی و کومیته انفرادی با هم به رقابت پرداختند که در کاتای انفرادی نونهالان رده سنی هفت و هشت سال ، هدیه زبردست از مریوان و رده سنی 9 و 10 سال سنا غفوری از دهگلان به مقام نخست دست یافتند.


در مسابقات انتخابی قهرمانی کاراته بانوان کردستان که در سنندج جریان داشت نمایندگان این استان در رده سنی نونهالان و نوجوانان برای حضور در مسابقات کشوری برگزیده شدند.
به گزارش روابط عمومی هیات کاراته بانوان استان کردستان در این مسابقات شهر های سقز، مریوان، دهگلان، دیواندره و سنندج در دو بخش کاتای انفرادی و تیمی و کومیته انفرادی با هم به رقابت پرداختند که در کاتای انفرادی نونهالان رده سنی هفت و هشت سال ، هدیه زبردست از مریوان و رده سنی 9 و 10 سال سنا غفوری از دهگلان به مقام نخست دست یافتند.
در کاتای انفرادی نوجوانان شنه کاظمی از سنندج و در همین رده سنی در کاتای تیمی نوجوانان شرکت نفت سنندج موفق به کسب مقام نخست شدند.
در کومیته انفرادی نوجوانان، در اوزان منهای 32 کیلوگرم مهنا ملاولی از سنندج ، منهای 35 کیلوگرم شیوا شوکتی از سقز و منهای 38 کیلوگرم ثنا اردلان مقدم از دهگلان اول شدند.
در اوزان منهای 42 کیلوگرم سنا زارعی و منهای 46 کیلوگرم نشیب خیر آبادی هر دو از سنندج مقام نخست را کسب کردند.
همچنین در وزن منهای 50 کیلوگرم اوین روحانی زاده از سقز و در وزن منهای 55 کیلوگرم شنه کاظمی از سنندج مقام نخست را به دست آوردند.
نفرات برتر این رقابت ها در مسابقات قهرمانی کشور که مرداد ماه سال جاری برگزار می شود شرکت خواهند کرد.
از سقز نیز خبر می رسد در جریان برگزاری مسابقات انتخابی قهرمانی کاراته پسران در رده سنی نونهالان و نوجوانان در کاتای انفرادی نونهالان رده سنی گروه "الف" سنین هفت و هشت سال، پارسا قمر و در رده سنی گروه "ب" 9 و 10 سال زانا فیضی هر دو از سنندج اول شدند.
در کاتای انفرادی نوجوانان هوزان خالدیان از سنندج اول شد و همچنین در کاتای تیمی نوجوانان، تیم پاس دهگلان به مقام نخست دست یافتند.
در کومیته انفرادی نوجوانان در وزن منهای 32 کیلوگرم سینا قادرمرزی از دهگلان اول شد.
در همین بخش و در اوزان منهای 35 مهدی باران فیروزی و منهای 38 کیلوگرم میلاد مدرسی هر دو از مریوان موفق به کسب مقام اولی شدند.
در اوزان منهای 42 کیلوگرم علی معظمی از قروه ، منهای 46 کیلوگرم فرزین میرکی از دهگلان ، منهای 50 کیلوگرم شاهین حسینی و منهای 55 کیلوگرم میلاد امین بیگی هر دو از سقز اول شدند.
همچنین در وزن به اضافه 55 کیلوگرم احسان حیدری از قروه مقام نخست وزن خود را کسب کرد.
گفتنی است نفرات برتر این رقابت ها نیز در مسابقات قهرمانی کشور که مرداد ماه سال جاری برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.

روژیار - ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ چهارشنبه ٢۳ تیر ۱۳۸٩
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo