رۆژیار

فرهنگی سیاسی ورزشی و اجتماعی

استاد شجریان؛ این گروه همچنین برای دو شب در 15 خرداد (5 جون) ونکوور و در 17 خرداد در تورنتو کنسرت خواهد داد. پس از بازگشت از این سفرها؛ گروه شهناز در لبنان، ترکیه و کردستان عراق به اجرای برنامه خواهد پرداخت.


محمدرضا شجریان، تور کنسرت خود را دور از وطن و در 5 قاره برگزار می کند.
به گزارش ایلنا، محمدعلی رفیعی، مدیر برگزاری کنسرت‌های شرکت دل آواز در حاشیه مصاحبه مطبوعاتی همایون شجریان و گروه همنوازان حصار در این زمینه گفت: آقای محمدرضا شجریان فعلا برنامه‌ای برای اجرای کنسرت در ایران و در سال 89 ندارند اما برنامه کنسرت‌های ایشان در استرالیا، آمریکا، کانادا، لبنان، ترکیه و کردستان عراق اجرا می‌کنند که این کنسرت‌ها تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت.
به گفته رفیعی، در انتهای سال نیز تور کنسرت شجریان و گروه شهناز در اروپا برگزار خواهد شد.
کنسرت گروه شهناز در استرالیا از 10 اردیبهشت (30 آوریل) در پرت استرالیا آغاز می‌شود و پس از اجرا در دو شهر ملبورن و بریزبرن، در 26 اردیبهشت (16 می) در نیو ساوت ولز به پایان می‌رسد.
این هنرمند در ادامه برنامه‌های خود؛ از 30 اردیبهشت (20 می) در شیکاگو روی صحنه می‌رود و پس از اجرا در شهرهای آتلانتا، واشنگتن، هیوستن، سیاتل، برکلی و لس آنجلس در تاریخ 9 خرداد (30 می) اجراهای خود را به پایان می‌رساند.
این گروه همچنین برای دو شب در 15 خرداد (5 جون) ونکوور و در 17 خرداد در تورنتو کنسرت خواهد داد. پس از بازگشت از این سفرها؛ گروه شهناز در لبنان، ترکیه و کردستان عراق به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

روژیار - ۱۱:٢٠ ‎ق.ظ شنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٩
نظرات ()    |  


Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam salami pargoo